İLETİŞİM BİLGİLERİ
General Doktor Tevfik Sağlam Caddesi No: 123/D Etlik / Keçiören / ANKARA
0312 325 44 45
Abdulkadir Yüksel
HARİTA
FİRMA HAKKINDA
Dervişhan Yaprak Döner
1982 yılında kurulan Dervişhan yaprak döner, 30 yılı aşkın bu süre boyunca lezzet ve kaliteden ödün vermeden siz Ankara’lılara hizmet vermeye devam ediyor.Döner yapımından bahsedebilmek için, öncelikle etten bahsetmemiz gerekir. Döner, genel itibariyle dana eti ile yapılır. Dananın her eti dönerlik olmaz. Siniri az olan kısımlardan seçilmesi daha doğrudur. Ama kısaca dana etinin en kıymetli kısımlarından oluşabilir diyebiliriz. Bu etler, yatımına ince yaprak sayfaları şeklinde tecrübeli ustalar veya makinalarla açılırlar. Açılan etler kısa bir zaman sos ile dinlendirilmelidir. Dinlenen bu etler, ince açılmış kuyruk eti ile şişe dik olarak dizilerek döner halini almaktadır. İşte bu noktada sözü Dervişhan yaprak dönere bırakarak nefis dönerimizden tatmanızı tavsiye ederiz.
Menü: Ekmek arası et döner, ekmek arası tavuk döner, dürüm et döner, dürüm tavuk döner, pideli et döner, pideli tavuk döner, pilavüstü et döner, pilavüstü tavuk döner, et iskender, tavuk iskender, çorba, sütlü tatlılar, meşrubatlar. 

11 Replies to “Dervişhan Yaprak Döner”

  1. 1982’den BERİ GÜVENİLİR LEZZETİN TEK ADRESİ OLAN DERVİŞHAN YAPRAK DÖNER OSTİM 24.CADDEDEKİ MERKEZİMİZDEN SONRA:KALİTELİ,TEMİZ,SAGLIKLI,GÜVENİLİR HELAL GIDA SERTİFİKALARIYLA,GÜLERYÜZLÜ PERSONELİYLE SİZE ETLİKTE’DE HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR.
    SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BU EŞŞİZ MEŞHUR KIYMASIZ ANKARA YAPRAK DÖNERİMİZİN LEZZETİNİ TATMAYA BEKLİYORUZ…

  2. ben bu lezzetle tanışalı yaklaşık 5 yıl oldu yolu ankaraya düşen herkese ısrarla tavsiye ediyorum zaten ankarada yaşayıpta bu lezzeti tatmayanlar varsa gidip kendilerini nasıl bir lezzet ve kaliteli bir hizmetin beklediğini görsünler…

  3. Gerçekten bu fiyata bu kadar temiz lezzetli ve uygun bir fiyat ankarada az yerde vardır.Mutlaka bir kere gidin deneyin pişman olmazsınız.

  4. arkadaşlar fiyatlarımıza 50 krş zam yapılmıştır sayfanın güncellemesi cok yakında yapılacaktır

  5. biz öğrenci adamız valla hatay usulü döner yemekten gına geldi ama bu bölgedeki diğer iki yerle kıyasladığımızda dervişhanın dönerinin üstüne yok. gobit et döneride tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir