İş Ortaklığı
Ankaara.com olarak; reklam hizmetlerimizin satışını gerçekleştirmek üzere kariyer hedefi olan satış temsilcileri ile güç birliği yapmak istiyoruz. Ankaara.com ile iş ortaklığı, bağımsız satış temsilciliği veya bayilik anlaşması yapabilirsiniz.
Siteniz üzerinden veya sosyal ağ hesaplarınızdan  ya da Ankara ili dahilindeki işletmeler ile görüşerek ankaara.com’un tanıtımını yapabilir, kazandırdığınız her firma için %50’ye varan yüksek kazanç oranları ile gelir elde edebilirsiniz.
Birlikten kuvvet doğar sözünden yola çıkarak kazancımızı paylaşıyoruz.
İletişim, ikna kabiliyeti ve insan ilişkileri güçlü, pazarlama yeteneği olan, güvenilir, aktif, sorumluluk sahibi, 18 yaşının üzerinde olan herkes iş ortağı olabilir. Bunu asli bir iş olarak yapabileceğiniz gibi, ek iş olarak da düşünebilirsiniz.
Başvurularınızı aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile yaptığınızda size mail olarak göndereceğimiz sözleşmeyi doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.
Başvurunuz onaylandıktan sonra, satışa başlayıp kazanmaya başlayabilirsiniz.
Kazançlar 15 günde bir pazartesi günleri saat 16:00’a kadar bir yapmış olduğunuz ücretli üye kaydı üzerinden hesaplanarak Havale & EFT ile banka hesap numaralarınıza yatırılacaktır.
İş ortaklığı hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.