ANKARA’NIN FİRMA ARAMA MOTORU:
Bilindik firma rehberlerinden farklı olarak karmaşıklıktan uzak sade bir tasarım, kullanımı kolay bir arayüz ve bilindik arama motorlarından farklı olarak sadece firmalara yönelik daha detaylı arama özelliği ile aradığınız ürün veya hizmeti sunan firmaya çok daha kolay ulaşmanızı sağlayacak akıllı bir arama motoru geliştirdik. Arama alanını kullanarak ürün, hizmet, firma adı, ve / veya sektör ile birlikte size en yakın sonucu bulmak için ilçe, semt, cadde de belirterek aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Örneğin bir mekan arıyorsunuz… Aradığınız mekanı; Cafe, Lokanta veya Restaurant terimleri ile aramanın ötesinde, mekandan olan beklentiniz ile aramanıza imkan tanıyoruz. Her restaurantta pizza yiyemeyeceğiniz gibi, her lokantada da künefe bulamayabilirsiniz, her cafede okey oynayamayacağınız gibi, her mekanda da maç seyredemeyebilirsiniz. Sizi beklentilerinize (aradığınız ürün veya hizmeti sağlayan işletmeye) kolayca ulaştırıyoruz.
Örnek beklentiler: (Ürün & Hizmet)
Fasıl, canlı müzik, maç yayını, tavla, okey, tabu, jenga, kebap, lahmacun, pizza, kokoreç, döner, kızarmış dondurma, sıcak şarap, künefe. vb.. anahtar kelimeler ile aramanızı yaparak beklentinizi karşılayacak işletmeleri listeleyebilirsiniz.
Aksilikler ve acil durumlarda da yanınızdayız!
“Yolda kaldım” / “Arabam bozuldu” yazarak oto kurtarıcılarını veya oto tamircilerini, “Kapıda kaldım” / “Anahtarımı unuttum” yazarak çilingirleri listeleyebilirsiniz.
Detaylı arama ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz!
Aradığınız ürün veya hizmetin yanına ilçe, semt veya cadde girişi yaparak arama yaptığınızda bulunduğunuz bölgeye en yakın firmaları listeleyebilirsiniz.