Ankara’da bir işletme sahibisiniz. ✓ O halde şu an doğru yerdesiniz!

Nedir, Ne işe yarar? | Ankaara.com Formülü | Nasıl Ön Plana Çıkılır?Firma Profil Özellikleri

ANKAARA.COM NEDİR?
İnternetin tanıtım gücünü kullanarak, işletmenizin potansiyel müşterilerine çok daha ucuz ve etkili bir biçimde ulaşmasını sağlayan;
Ankara’nın fırsatlar sunan firma arama motoru ve yeni nesil sarı sayfaları tanımı ile Türkiye’de ilk olarak Ankara’da, internet kullanıcıları ile işletmeler arasında köprü görevi oluşturmak amacıyla (işletmelere müşteri, müşterilere ise indirim sunan);
Dünyanın en popüler 4 farklı internet sitesinin (arama motorları, sektörel / bölgesel firma rehberleri, şehir fırsatı siteleri, sosyal medya platformları) daha da geliştirilerek, tek bir sistemde birleştirilmesinden oluşturulmuş, Ankara çapında firma bazlı aramalara cevap veren yepyeni bir internet sitesidir.
ANKAARA.COM NE İŞE YARAR?
Ankara çapında büyük, küçük ve orta ölçekli tüm iş yerleri için birer profil sayfası oluşturmayı amaçlar. Bu sayfada bir işletmenin web sitesinde olması gereken her türlü özellik mevcuttur.
Bu sayfaya ürün ve hizmete dayalı gelişmiş arama sistemi sayesinde  internet kullanıcılarının arama yoluyla ulaşmasını sağlar.
Bu sayfada işletmelere potansiyel müşterileri için kampanyalar oluşturmayı ve indirimler, fırsatlar sunmayı önerir. Sunulan fırsatlar yada indirimler ile ilgi çekerek işletmelere müşteri yönlenmesini hedefler.
Ayrıca işletmelerin diğer dünyaca ünlü arama motorları tarafından keşfedilmesini ve ilk sayfalarda listelenmesini sağlar.
Arama Motoru + Şehir Fırsatı + Sosyal Medya + Firma Rehberi = ANKAARA.COM
ANKAARA.COMPotansiyel Müşterilerinizle İşletmeler Arasında Köprü Görevi Oluşturur.

ANKAARA.COM’DA NASIL ÖN PLANA ÇIKILIR?
Ankaara.com’da benzer firmalar (rakipleriniz) arasında ön plana çıkmak için;
Profil seçiminiz daima “Ayrıntılı Profil” olmalıdır. Bu sayede prestijli görünmenin yanı sıra potansiyel müşteriniz firmanız hakkında daha fazla bilgi elde eder, firmanız güven sağlar. Ayrıntılı Profil seçimi, firmanızın Google vb. arama motorlarında da ilk sıralarda çıkmasını sağlar. Ayrıntılı Profil özellikleri için aşağıdaki Ankaara.com Firma Profil Özellikleri bölümünü inceleyiniz.
Kullanıcılar “benzer firmalar” modülünü kullanarak firmanızı diğer firmalarla bir çok açıdan kıyaslayacaktır. Özellikle de indirim oranınız ile! Ankaara.com üzerinden size ulaşan müşterilere indirim uygulayın. İndirim uyguladığınızda sitemizin detaylı arama bölümünde bulunan “İndirim Sunanlar” seçeneği ile ön plana çıkarsınız. Böylece rakiplerinizden sıyrılırsınız, firmanız daha fazla müşteri kazanır, müşterileriniz indirimin oranına göre hesapta olmayan bir hizmet veya ürünü almak isteyebilir. Ayrıca bu sayede Ankaara.com üzerinden gelen müşterilerin istatistiğini tutabilirsiniz. Müşterileriniz size belirlediğiniz kodu belirterek indirim talep edeceği için o müşterinin Ankaara.com üzerinden geldiğini anlayabilirsiniz.
Belirteceğiniz indirim oranı Ankaara.com’da bulunan profil sayfanızda gösterilecektir. Ayrıca Facebook ve Twitter sayfalarımızda yayınlanacak ve takipçilerimize e-posta ile duyurulacaktır.
ANKAARA.COM FİRMA PROFİL ÖZELLİKLERİ
Standart Profil Özellikleri;
 • Firmanın iletişim bilgileri (adres, telefon, faks, gsm, internet adresi, e-posta, sosyal medya adresleri (örneğin: facebook, twitter, instagram)
 • Fırsat & İndirim (ankaara.com üzerinden size ulaşan müşterilere indirim & fırsat sunarak dikkat çekebilirsiniz)
Ayrıntılı Profil Özellikleri;
 • Büyük boy görsel (Banner, logo, kampanya duyurusu, firma fotoğrafı vb..)
 • Sayfa içi görsel veya video (Logo, kartvizit, firma fotoğrafı, tanıtım videosu vb.)
 • Harita
 • Firma bilgileri (Firma tanımı, firma açıklaması, firmanın sunduğu ürün ve hizmetler)
 • İletişim formu (Sipariş formu veya rezervasyon formu olarak da hazırlanabilir)
Sabit Profil Özellikleri;
 • Her firma için özel sosyal medya beğen / paylaş düğmesi
 • Her firma için özel anahtar kelimeler (arama terimleri)
 • Müşteri yorumları (isteğe bağlı)
Firma Kayıt Ücretlendirmesi; (Yıllık)
 • Standart Profil: 120 TL  (1 yıllık sabit ödeme + sabit profil özellikleri dahil)
 • Ayrıntılı Profil: 50 TL  (Her ek özellik için bir defaya mahsus) = 250 TL
 • Yıllık Sabit Ödeme: 120 TL (Bir yıl sonra)
Siz formu doldurun. Biz size dönelim!
İhtiyacınıza uygun profil özelliklerini belirleme konusunda ekibimizden ücretsiz destek almak için İletişim Formunu veya Biz Sizi Arayalım formlarını; firmanızı hemen kaydetmek için Firma Kayıt Formunu kullanabilirsiniz. Formlardan herhangi birini bize gönderdiğinizde uzman müşteri danışmanlarımız gün içerisinde size ulaşacaktır.