İLETİŞİM BİLGİLERİ
G.M.K. Bulvarı 79/7, 06570 Maltepe / Çankaya / ANKARA
+90 532 7367104
+90 532 7367104
https://www.ajansmedya.net
info@ajansmedya.net
Ajans Medya’dan size özel 100 TL HEDİYE ÇEKİ KODU: | B06X23 |
Ajans Medya’da sarı renkli hediye çeki kodunu kullanarak anında 100 TL indirimden faydalanabilirsiniz.
HARİTA
FİRMA HAKKINDA
Ajans Medya İnteraktif Tasarım ve Tanıtım Çözümleri | Web Tasarım ve İnternet Reklamcılığı Hizmetleri
Her geçen gün büyüyen internet; ticaret dünyasında gelişimi (internete ayak uydurmayı) mecbur kıldı. İnternetin sağladığı imkan ve olanaklardan yeteri kadar istifade edemeyen kurumlar, çağın gerekliliklerine ayak uyduramayarak geride kalıyorlar. Ajans|Medya ekibi olarak işte bu noktada, müşterilerimizin teknolojinin imkanlarından faydalanmalarını ve ürün ya da hizmetlerini müşterilerine daha hızlı ve ekonomik yollarla ulaştırmalarını sağlayacak interaktif tanıtım çözümleri sunmaktayız.
Hizmetler:
Web tasarımı, İnternet reklamcılığı, (Facebook, Instagram reklamları yönetimi) Kurumsal kimlik hizmetleri, Arama motoru hizmetleri, (Seo, Google Adwords Reklam Yönetimi) Ankaara.com reklamları, Ankaara.com firma kaydı, E-katalog, E-Broşür, Broşür dağıtım hizmetleri, Toplu mail gönderimi, Domain, Hosting
Ürünler:
Ankaara.com
İLETİŞİM FORMU

11 Replies to “Ajans Medya – Web Tasarım Merkezi”

 1. ajans medya adlı firmaya şirketimize ait 2 adet web sitesi yaptırdık çok memnun kaldık. Gerek site yapılırken gerek sitemiz açıldıktan sonra kendi şahsımın, gerek ortağımın istekleri ile bıkmadan usanmadan ilgilendiler. Eğer sizinle ilgilenecek ve size yol gösterecek, sadece web sitesini yapıp bırakmayacak, o web sitesinden verim almanızı sağlayacak bir firma ile çalışmak istiyorsanız ajans medya doğru tercih..

 2. Merhaba

  Öncelikle bu firma ile tanışmadan önce 2, 3 farklı firma ile çalışmış ve malesef hep madur olmuştuk. Web sitemiz iki defa kapandı, web sitesini yapıp parayı alıp bir daha ilgilenmeyen amatör firma veya kişilerle çalıştık.

  Daha sonra 2012 yılı ocak ayında şirketimize ait web sitesi için ajansmedya adlı bu firma ile anlaştık. Firmanın yetkilisi Murat bey sağolsun bizzat ilgilendi web sitemiz için elinden geleni yaptı ve site gerçekten içimize sindi.

  Ajansmedya adlı firma bizi bu sorunlardan kurtardı. Bu yılda sitemizin yenilenmesi gerektiğini gününden 15 gün önce hatırlattılar. Bu çok hoşumuza gitti. Gerçekten çok profesyonel çalışan bir firma. Buradan bir kez daha teşekkür etmek istedim.

  Sevgi ve Saygılarımla.
  Erkan YARGICI

 3. Ajansmedya ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Çok düşük maliyetlerle çok güzel işler çıkartıyorlar. Başta ilgi olmak üzere kalite ve fiyat sizin için önemliyse bu firma işinizi görecektir. Erkan beyin dediği gibi Murat bey gerçekten çok ilgili, tüm dostlarıma da tavsiye ediyorum.

 4. selamlar ben kıbrısdan yazıyorum ajansmedya işinin erbabı profesyonel bir firmadır en ucuz fiyata web tasarımı yapan firma burasıdır tahmin ederimki. Kıbrısda web tasarımını 1500, 2000 lira gibi bir fiyata yapıyorlar. tabi bu dediğim firmalar için geçerli. birde evinden fason çalışanlar var. evinden çalışıp kurumsal olmayan ucuz iş yapanlara web sitesi yaptırıp daha sonra madur olmayın bizim gibi. ajansmedya ile tanışmadan önce bir çok firma ile sorunlar yaşadık ve bir müddet web sitesi yaptırmaktan vazgeçtik çünkü gerçekten soğuduk.

  ajansmedya ekibine özellikle murat beye bende teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

 5. web sayfamızı gününde ve hatasız hazırlayan ve istediğimiz değişiklikleri ücretsiz bir şekilde anında yapan ajansmedya ekibine teşekkür ederiz. fiyat / performans oranı, hizmet ve teknik destek mükemmel!

 6. geçen yıl yaptırdığımız web sitesi tam olarak istediğimiz şekilde istediğimiz gün teslim edildi. 1 yıl boyunca her türlü güncelleme desteği ücretsiz sunuldu. bu yılda sitenin yıllık aidatını ödememiz için bilgilendirildik. diğer firmalar bu bilgilendirmeyi yapmıyor ve web sayfası 1 yıl sonra kendiliğinden kapanıyor. ajansmedyayı bu özverili davranışından dolayı kutluyor ve herkese tavsiye ediyorum. herkese selamlar.

 7. ajansmedya hizmet kalitesini gerçekten çok iyi biliyorlar. nasıl web sitesi istediğimi tarif ettik anında istediğimizden mükemmelini sundular yaptılar ellerinize sağlık diyoruz iyi günler …

 8. ben web tasarımı ve Google reklamları yönetimi konularında ajansmedya ile çalıştım. Ankaara.com’da da firmamın sayfası kayıtlı ve bu sayede bir çok yeni müşteri kazandım. Öncelikle bunun için teşekkür ederim.

  Ajansmedya hakkındaki pozitif görüşlerimi aşağıda belirtiyorum:

  web sitemiz zamanında teslim edildi
  istediğimiz özelliklere ek olarak çok daha detaylı bonuslu bir çalışma yapıldı
  fiyat olarak diğer ajansların vermiş olduğu fiyatlarla kıyaslanamayacak uygun bir fiyat verildi
  teknik olarak sürekli olarak muhattap bulabildik. her türlü isteğimize anında müdahale edildi cevap verildi
  güncelleme ve değişiklikler için ekstra ücret talep edilmedi

  açıkçası ben objektif bir insanımdır ve olumlu özelliklerin yanında olumsuz özellikleride eksiler olarak en azından firmanın kendini geliştirmesi açısından yazmak isterdim ama gerçekten olumsuz hiç bir şey aklıma gelmedi. TEŞEKKÜRLER AJANSMEDYA.

 9. merhaba,

  ben antalyada ikamet etmekteyim. ajansmedya ile geçen yıl bir çalışmamız oldu. gayet profesyonel çalışan, sorunlarla özel olarak ilgilenen ve bilgilendiren ve çok uygun fiyata web sayfası hazırlayan bir firmadır. antalyada ikamet etmeme rağmen ankaraya hiç gitmeden web sitemi 1 hafta gibi kısa bir sürede istediğim şekilde hazırlattım.

  5 yıllık alan adı ve alan barındırma ücretini peşin olarak takdim etmek istediğimi belirtmiştim her sene uğraşmamak için. Ancak firma yetkilisi murat bey her yıl hatırlatma yapabileceklerini, peşin olarak ödeme yapmama gerek olmadığını belirttiler. bu yılda hatırlatmada bulundular. çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

 10. Fiyatlar çok uygun, zamanında teslim ediyorlar, .çok hızlı ve çok ilgililer. Ayrıca reklamlarımızıda Ajansmedya yönetiyor, diğer firmalara çok fazla ödeme yapıyorduk şuan dürüst bir firma ile çalıştığımızı düşünüyoruz çünkü reklam maliyetimiz oldukça düştü. Biz çok memnun kaldık tavsiye ederiz.

 11. Biz son kampanyanızdan web sitesi yaptırmıştık 400 tl olan paketten. Web sitesini yaptırdıktan sonra 2 aydır arayanlar “numaranızı internetten aldık” “internetten gördük” diyorlar. Bu bizim işimize olan şevkimizi arttırıyor. Sitenin parasını iki ayda fazlasıyla çıkarttık, ilk konuştuğumuz gün dediğiniz kadar varmış Murat bey. Çok teşekkür ederiz ilgilerinizden dolayı. Web sitesi ihtiyacı olanlara fiyat, hız, ve gösterilen ilgiden dolayı ajans medya firmasını öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir