Adres: General Doktor Tevfik Sağlam Caddesi 156/b Etlik / Keçiören / ANKARA

Telefon: 0 312 3221988

İşletme Yetkilisi: Yakup Turgut

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi (Etlik)’den size özel % 10 İNDİRİM KODU: | zynp |

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi (Etlik)’de sarı renkli indirim kodu ile anında % 10 indirimden faydalanabilirsiniz.

11 Replies to “Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi (Etlik)”

 1. Merhabalar Selçuk Bey Ben Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Etlik Bayisi Yöneticisiyim .Öncelikle ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum . Biz gece 02:00 ye kadar açığız yalnız paket servisimiz akşam 23:00 de sona ermektedir . Daha sonra ki zamanlarda gelecek talepler doğrultusunda paket servis kapanış süresinde bir düzenlemeye gidebiliriz . Bizi takip etmeye devam edin . Sağlıcakla kalın . Çiğ Köftesiz kalmayın .

 2. arkadaşlar çiğ köfte manyaaktı hele nar ekşisiyle acaip güzel olmuş bde tatlı patlattım aha şimdi tam oldu herkese tavsiye ederim kanarya adalarında böle çiğ köfte yemedim.bu arada içli köfteyide tavsiye ederim oda harikaydı yapanların eline koluna sağlık. etlikteki çiğköftecilerin içinde burası bir numara.

 3. merhaba arkadaşlar Güzel çiğköfte arayanlara Denemek maksadıyla o civarlardan geçerken uğradığımız çiğköfteciden oldukça memnun olarak ayrıldım. çiğköfteleri gerçekten de güzeldi. Köftenin kalitesini bozmadan bu işe devam ederlerse bütün çiğköftecileri geride bırakacaklarını söyleyebilirim.
  Bu arada halka tatlısıyla içli köftesinide denemenizi tavsiye ederim.
  işletme Yakup TURGUT beye teşekkür ederim.

 4. Arkadaşlar Etlikte çiğköfte yemek isteyenlerin yeni adresi Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Etlik Bayisi Gen. Dr. Tevfik Sağlam Caddesi No:156/B de hizmet veriyorlar.Çiğ Köfte denildiğinde ilk akla gelen yer burası . Çiğköfteleri bir harika , herkese tavsiye ederim .Çiğ Köfte Nar ekşisi ile biraraya geldimi tadına doyum olmuyor. İçli Köfteleri de mükemmel ötesi mutlaka deneyin derim . Yapanların ellerine kollarına sağlık . İşletme yetkilisi Yakup Turgut Beye bu başarılı çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum .

 5. Sadece çiğ köftesiyle değil, içli köftesi de çiğ köftesi kadar lezzetli ve her daim taze.Çalısanlar da güler yüzlü ve arkadaş edasıyla sohbet ettiği için müşterilerle, insanın girdi mi çıkası gelmediği yerlerden 🙂

 6. Yakup Bey Burak Bey Mücahit Bey ve Harun Bey bu çok değerli yorumlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimi ,sunuyorum. Bu güzel övgülere layık olmak içinde kaliteli ve hijyenik mamullerimizi güler yüzlü ve tecrübeli personelimizle sizlere sunmaya devam edeceğiz . Sağlıcakla kalın çiğköftesiz kalmayın .

 7. Çiğ Köfte Savaşları

  Çok bilmem isotun ne kadar katıldığını ya da soğanın çiğden mi katıldığını. Hatta soğan katılıp katılmadığını bile bilmem. Ne kadar yoğrulması gerektiğini bilmem . Ama bilirim yemesini, iyi de yerim.

  Bizim yörelerin âdeti değildir. “Çiğ çiğ yenir mi o?” der bizim büyükler. Yenir ama bilirim.

  Yanında ayran olmalı ama. Babası yoğurt olan. Ne de olsa soylu ailedir, sütten gelen.

  Ölmeden önce “Et” idi ailenin reisi. Sonrasında oğlu “bulgur” aldı ipleri eline. Kendi halinde çok etkili olmasa da ailesiyle beraber güçlüdür bulgur da. Bir kan davasına yenik giden birliktelikleri hissettirir aynı anda farklı tatları.

  Nadiren ayranın kaybettiği bir çatışmanın ortasındasınızdır. Hazırlıklar yapılır. Marul ve lavaş ile gardını alır bizimki. Korumasızdır ayran, düzdür, topluca akarlar çatışmanın içine. Acı hakim olmak isterken hep ayran müdahele eder bu egemenliğin büyümesine. Hakimiyeti bir kere kaptırırsa yakacaktır acı ortalığı bilir.

  Bir yandan limonun ekşiliği bir yandan isotun acısı sarıverir etrafı, alevlerin ormanları sardığı gibi. Bir yangın başlar sönecek umuduyla, acı işlemeye başlar ağaçların köklerine.

  Limon yol açarken acıya, ardından marul örter üstlerini.

  Lavaş örtbas ederken kargaşayı, bir anda yetişir ayran imdada.

  Acı üstünde acı bırakmaz, yıkıp geçer lavaşları ve söker alır ekşi tadın ızdırabını. Kapatır toprağa gömülmüş acının üzerini.

  Ancak ne kadar uğraşsa da bitmeyecektir bu savaş, yeni lokmalar gelecektir ardından ve ardından yeni savaşlar . Benimle beraber bu savaşa katılmaya varmısınız ? Eğer katılmak isterseniz General Doktor Tevfik Sağlam Caddesi No : 156 / B de Etlik ‘ teki Bir Numaralı Hizmeti Sunan Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Etlik Bayisine Sizleri de Bekliyorum

 8. HELAL OLSUN SİZE AÇILDIĞINIZ İLK GÜNDEN BERİ SİZDEN ÇİĞKÖFTE YİYORUM BİR GÜN BİLE TADINIZ LEZZETİNİZ DEĞİŞMEDİ.BU ALEMDE ETLİKTEKİ MEŞHUR ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİNİ TEK GEÇERİM.İÇLİ KÖFTENİZDE BU ARALAR ÇOK GÜZEL YANLIZ BİRAZ CEVİZİNİ AZ KOYUYORSUNUZ BUNU DA EKLEMEK İSTERİM.

 9. Etlikten geçerken General Doktor Tevfik Sağlam Caddesindeki Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Etlik Bayisine uğradım. Gerçekten işlerinin ehli ustaları var. Çiğ köfte ancak bu kadar güzel yapılabilir. Daha önceki yediğim çiğ köfteler de bu lezzeti ve tadı bulamamıştım.Emeği geçen tüm çalışanlarına ve yetkilisi Yakup Turgut Bey ` e bu güzel hizmetlerinden dolayı teşekkürü borç bilirim. Ellerine sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir