TEBRİKLER!

Ankaara.com hediye çekine sahipsiniz ve bu çeki kullanarak iş hacminizi artırmak için bir adım attınız!

Ücretsiz firma kayıt formunu doldurarak işletmenizi ve kampanyalarınızı Ankara’nın fırsatlar sunan firma arama motoru Ankaara.com aracılığıyla potansiyel müşterilerinize duyurabilirsiniz. Bu form aynı zamanda (Ankaara.com’un yüksek ziyaretçi hiti, güçlü alt yapısı ve arama motoru optimizasyonu sayesinde) diğer büyük arama motorlarında da ilk sayfalarda listelenmenizi sağlar.

Arama Motoru Referansımız: Çayyolu Spor Salonu

HEDİYE ÇEKİ İLE ÜCRETSİZ FİRMA KAYIT FORMU

HEDİYE ÇEKİ İLE KAYIT KURALLARI

Bu form sadece işletme kartviziti karşılığında teslim edilen “Ankaara.com Hediye Çekine sahip olan işletmeler için geçerlidir.” Sadece kartviziti alınan işletmelerin kayıtları onaylanır.

Hediye çeki başvurusu için İletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Lütfen sol taraftaki formda bulunan alanları parantez içindeki örneklerde belirtildiği gibi “küçük harfler” kullanarak doldurunuz. Yazının tümü büyük harflerden oluşmamalıdır. Boş alanların sağındaki “?” soru işaretlerine tıklayarak nasıl doldurmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Örnek (yazım kuralları) görüntü için Tıklayınız.

Belirtmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz. Ankaara.com bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu formu göndererek Ankaara.com’da işletmenizin standart profil sayfasını oluşturmuş olursunuz. Bu sayfa 5 ay boyunca veri tabanımızda ücretsiz olarak tutulur. İş hacminizin artması ve memnun kalmanız durumunda 5 ay sonra o günkü mevcut tarifemiz üzerinden dilerseniz kaydınızı yenileyebilirsiniz.

İşletmenizin ayrıntılı profil sayfasını oluşturmak isterseniz (fotoğraflar, harita, iletişim formu, ürünleriniz, hizmetleriniz ve şirket tarihçeniz vb.) Her ek özellik için 50 TL olmak üzere toplam 250 TL karşılığında (bir defaya mahsus ödenir) ek özellikler satın alabilir, ayrıntılı profil sayfanızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede daha üst sıralarda listelenir, prestij kazanır ve müşterilerinizin sizin hakkınızda daha fazla bilgiye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Ek özellik satın almak için Tıklayınız.

Firmanızı kaydederken sorun yaşamanız durumunda; 0 312 212 02 43 ve 0 532 736 71 04 nolu telefonlardan bize ulaşabilir, ücretsiz destek alabilirsiniz.

ANKAARA.COM NEDİR?

Ankara’nın fırsatlar sunan firma arama motoru ve yeni nesil sarı sayfaları tanımı ile Türkiye’de ilk olarak Ankara’da, internet kullanıcıları ile işletmeler arasında köprü görevi oluşturmak amacıyla (internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran, aynı zamanda indirim sağlayan, işletmelere ise müşteri sunan);

Dünyanın en popüler 4 farklı internet sitesinin (arama motorları, sektörel ve bölgesel firma rehberleri, şehir fırsatı siteleri, sosyal medya platformları) daha da geliştirilerek, tek bir sistemde birleştirilmesinden oluşturulmuş, Ankara çapında firma bazlı aramalara cevap veren yepyeni bir internet sitesidir.

ANKAARA.COM NE İŞE YARAR?

Ankara çapında büyük, küçük ve orta ölçekli tüm iş yerleri için birer profil sayfası oluşturmayı amaçlar. Bu sayfada bir işletmenin web sitesinde olması gereken her türlü özellik mevcuttur.

Bu sayfaya ürün ve hizmete dayalı gelişmiş arama sistemi sayesinde  internet kullanıcılarının arama yoluyla ulaşmasını sağlar.

Bu sayfada işletmelere potansiyel müşterileri için çeşitli kampanyalar (indirimler, fırsatlar) sunmayı önerir. Sunulan fırsatlar yada indirimler ile ilgi çekerek işletmelere müşteri yönlenmesini hedefler.

Ankaara.com Arama motoruna kayıt | 50 TL Hediye çeki | Ankaara.com Ücretsiz firma ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir