Adres:

6. cadde 59. sokak No: 12/A Bahçelievler / Çankaya / ANKARA

Telefon:

+90 312 2155809

Gsm:

+90 530 5279669

Cafe Chino’dan size özel % 10 İNDİRİM KUPONU: | 966966 | 

Cafe Chino’da sarı renkli indirim kodunu kullanarak anında % 10 indirimden faydalanabilirsiniz.

3 Replies to “Cafe Chino”

  1. çok elit bir ortam. ben buraya çok eskilerden beri takılıyorum, eskiler derken av köşkü zamanlarını bilirim buranın 🙂 ama konseptleri çok değişti..

    araba ile cafe chino’nun kapısının önüne geldiğiniz andan itibaren tıpkı 5 yıldızlı otele gelmiş krallar gibi hissediyorsunuz kendinizi. kapıdan vale aracı alıyor ve muhteşem dizayn edilmiş mekana giriyorsunuz. sizi gayet şık ve profesyonel bir şekilde karşılıyorlar.

    şayet ben buraya ne zaman gitsem kendimi önemli biri gibi hissediyorum elit bir cafede zaman geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

  2. serdar bey size sonuna kadar katılıyorum bahçelideki mekanlar arasında en elit mekanlardan biri bencede ama biraz daha indirim bekliyoruz %10 indirim gerçekten böyle elit bir mekanda söylerken utanılacak bir oran. ben şahsen 3, 4 defa gittim ama hiç birinde indirimden bahsetmedim. şöyle kayda değer bir indirim olsa toplasak ekibi gitsek indirimimizi kullansak daha sık ziyaret ederiz diye düşünüyorum

  3. eskiden av köşkü adlı mekanın yeni hali. çok şık bir mekandır kendileri, 7 caddenin paralelinde, bir arka sokağında yer almaktadır. caddenin sonundan sol tekrar sol yapınca ilk sağın sol köşesinde bulunan kaliteli mekanlardandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir