Adres: Şehit Cengiz Karaca Mahallesi 1053. Cadde No: 9/2 Öveçler / Dikmen / Çankaya / ANKARA

Gsm: 0533 9659839

E-Posta: fatihsever1979@hotmail.com

Sosyal Medya: ajansmedya web tasarım merkezi 

İşletme Yetkilisi: Fatih Sever

Tuana Yapı Dekorasyon’dan size özel ÜCRETSİZ KEŞİF: | Ankaara.com |

4 Replies to “Tuana Yapı Dekorasyon”

  1. Tuana Yapı Dekoasyon bünyesinde bulundurduğu teknik ekibiyle izolasyon, dış cephe, çatı ve iç mekan tasarımı alanında hizmet vermektedir. Hızlı, ekonomik ve çözüm odaklı çalışma anlayışıyla, pek çok projeyi tamamlamıştır.

  2. selamlar, bina olarak dış cephe kaplaması yaptıracağız binamız 4 katlı, teraslı. hangi malzeme ile kaplamayı önerirsiniz, ortalama maliyet ne olur, daha önce yaptığınız referans binalar var mı? şimdiden teşekkürler.

  3. selamlar ahmet bey oncelıkle ılgınıze tesekur ederız. Referanslarımız mevcut suan devam eden mantolamasını ve ıc deekorasyonu yaptıgım bına var onerımızı ve malıyetımızı kesıf yaptıktan sonra tarafınıza sunmayı daha saglıklı olacagından ırtıbata gecmenızı rıca edıyorum saygılar. 0 533 965 98 39

  4. evimizin kapılarını değiştirmek istiyoruz salon kapısı biraz geniş ve ahşap. bu kapıyı iptal edip alçı ile kemer yaptırmak istiyoruz.kemer yapılacak yerin uzunluğu 2.10 cm. buraya kemer yapılır mı, yapılırsa hoş durur mu ve kapının sökülmesi ile birlikte yaklaşık kaça mal olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir