Adres:

Bişkek caddesi (8. cadde) 2. sokak no:5 Emek / Çankaya / ANKARA

Telefon:

+90 312 2129637

Fax:

+90 312 2211911

Gsm:

+90 542 5346909

Web:

http://www.yoncakizogrenciyurdu.com

E-posta:

yonca.kizogrenciyurdu@hotmail.com

Sosyal Medya:

Armada Alışveriş Merkezi

Yonca Kız Öğrenci Yurdu şuan fırsat sunmamaktadır.

Tanım:

Özel Yonca Kız Öğrenci Yurdu

Açıklama:

Ankara’nın 24 yıllık ilk özel butik yurdu olma özelliğine sahip eski  Gelengül  yeni ismi ve yenilenen yüzüyle Yonca Kız Öğrenci Yurdumuz;  Ankaranın yerleşik, nezih ve öğrenci semti olma özelliğine sahip Emek semtinde olup, tüm üniversitelere yürüyüş  ve tek vasıta ile ulaşım avantajına sahiptir.

Misyon:

Öğrencilerimizin önceliğini ve mutluluğunu, kendi önceliğimiz ve mutluluğumuz kabul ederek, takım anlayışı içerisinde, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla, beklentilerin ötesinde kusursuz hizmeti sağlamak, güler yüzlü, saygılı, aile ortamı ile öğrencilerimize güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hizmeti sunmak.

Hizmetler.

 

Konaklama, kahvaltı, akşam yemeği, internet, 24 saat sıcak su, oda temizliği, kat temizliği, sinema ve tiyatro, bahar partisi, yeni yıl partisi, her hafta mangal partisi, psikolojik danışmanlık, her odada televizyon

One Reply to “Özel Yonca Kız Öğrenci Yurdu”

  1. merhaba odalarınız kaç kişilik? kontenjanınız var mı? ben yurt değişikliği yapmak istiyorum acilen bilgi alabilir miyim? teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir