Adres:

19. sokak (eski 60. sokak) No: 144/6 Emek / Çankaya / ANKARA

Telefon:

+90 312 2128050

Gsm:

+90 312 2128030

Web:

http://www.nartemizlik.net

E-Posta:

info@nartemizlik.net

Sosyal Medya:

 Armada Alışveriş Merkezi

Nar Temizlik; Şu an indirim uygulamamakta, fırsat sunmamaktadır.

Center map
Get Directions

Tanım:

Nar Temizlik Hizmetleri

Açıklama:

Ankara merkezli temizlik şirketmiz; ev, işyeri, ofis & büro, hastane okul, banka, fabrika, dış cephe cam temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetleri vermektedir. Her koşulda iş çevresi ve müşterileri ile karşılıklı güven duygusu oluşturmayı ilke olarak benimsemiş  olan firmamız ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Temiz bir yaşam önce sağlık ve hijyenle başlar. Çalışmalarımızda önceliğimiz hijyeni sağlamak ve çevreye zarar vermeyen ve doğa dostu temizlik malzemeleriyle hizmetlerimizi sunmaktır.

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğiyle doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan temizlik kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olur. Bu da sağlığımızı tehlikeye atmak demektir.

Firmamız temizlik esnasında tamamen kendi ekipman ve malzemesini kullanmaktadır. Müşterilerimiz için kalite ve titizligi ön planda tutan firmamız temizliği tamamen sizin istediginiz şekilde yapmaktadır.

Büro ve ofisleriniz için temizlik yapmaya vaktiniz yoksa firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Siz işlerinizden geri kalmadan işinizi yaparken firmamız temizlik işlemlerini yapacaktır.

Hizmetler:

Ürünler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir