Adres: 7. Cadde 70. Sokak (eski 27. Sokak) No: 28/A Bahçelievler / Çankaya / ANKARA

Telefon: 0312 2154477

Fax: 0312 2154477

Gsm: 0532 3265354 – 0532 4023000

Web: Yapım aşamasında

İşletme Yetkilisi: Kemal ÖZDEMİR – Fikret ÖZBEK

Klas Dekorasyon’dan size özel ÜCRETSİZ KEŞİF + %15 İNDİRİM KODU: | klas2020 |

Klas Dekorasyon’da sarı renkli indirim kodunu kullanarak anında ücretsiz keşif + %15 indirimden faydalanabilirsiniz.

5 Replies to “Klas Dekorasyon, Tasarım, Uygulama”

  1. işlerini çok iyi yapıyorlar fiyatlarıda uygun ev ile ilgili tüm tadılat işini yaptıklarını söylediler. ben mutfağımı fayanslarımı parkeleri oda kapılarımı elektrik ve su tesisatımı komple değiştirdim birde duşakabini söyledikleri günden önce tertemiz teslim ettiler teşekkürler klas dekorasyon

  2. yorumunuz için teşekkürler hikmet bey, bizde camları pvc yaptırmak istiyoruz, evimiz 96 yılında yapılan binalardan ahşap pencereli. Birde bacalı kombimiz var bunu hermetik yapmak istiyoruz sürekli arıza veriyor ve doğalgaz zehirlenmelerinden dolayı korkuyoruz açıkçası. Son olarak mutfağımız çok küçük salon ile birleştirilebilir mi veya salona bir kapı, pencere açılabilirmi bilmiyorum. Bununla ilgili hafta sonu keşif yaptırmak isterim. Kesinlikle problem yaşamadınız değil mi? Fiyatlarıda nasıl? Benim belirttiğim işleride yapıyorlar mı?

    Ben en çok işin geciktirilmesinden korkuyorum çünkü çalışıyorum zaten yoğunum ustalarla uğraşmaya üşeniyorum açıkçası. tekrar teşekkürler.

  3. Ayşen hanım pvc ben de yaptırdım çok uygun fiyatlı ve kaliteli kombi ben yaptırmadım ama sanırım yaparlar, ev ile ilgili her şeyi yaptıklarını söylemişlerdi.
    ben salona açılan odamı kapattırıp koridor açtırdım, sizin mutfak genişlemesi de aynı iş gibi gözüküyor. Ben kesinlikle problem yaşamadım çok dürüst insanlar işi söylenen zamanda bitirdiler. Çok temiz iş yapıyorlar tavsiye ederim.

  4. teşekkürler. salona açılan odayı kapattırıp nasıl koridor açtırdınız? benimde salona açılan odam var ve bundan hiç hoşnut değilim. zaten bi anda gözü kapatıp girmek gerekiyor bu işe yoksa yapılcak o kadar şey varki insanın gözünde büyüyor. neyse kendimi toparlayıp bir yerden başlarım artık çok teşekkürler.

  5. evimizin kapılarını değiştirmek istiyoruz salon kapısı biraz geniş ve ahşap. bu kapıyı iptal edip alçı ile kemer yaptırmak istiyoruz.kemer yapılacak yerin uzunluğu 2.10 cm. buraya kemer yapılır mı, yapılırsa hoş durur mu ve kapının sökülmesi ile birlikte yaklaşık kaça mal olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir