Adres:

1468. Cadde No:134 İvedik O.S.B. / Yenimahalle / ANKARA Fm 200 Gazlı Söndürme Sistemleri Ankara

Telefon:

0312 3549717

Fax:

0312 3549719

Gsm:

0532 5695288

Web:

www.ak-grup.com.tr | www.yanginsondurmemarket.com

E-Posta:

info@ak-grup.com.tr

Yetkili:

Ali DOĞAN

Ak Grup’dan size özel %10 İNDİRİM KODU: | 1453 |

Ak Grup’da sarı renkli indirim kodunu kullanarak anında %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Tanım:

Ak Grup Yangın Söndürme Sistemleri

Hakkımızda:

Ak Grup Şirketi 2000 yılında Ankara’da yangın söndürme sistemleri sektöründe faaliyete başlamıştır. Ak Grup olarak konularında “Yetkin ve Gelişmeye açık” personeli ile işletme ve kurumlara yangın ve güvenlik sektöründe Danışmanlık, Projelendirme, Malzeme temini, Süpervizörlük, Uygulama ve Montaj, Devreye alma ile Servis ve Bakım hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik ve uluslararası standartlara uygun sistem çözümleri, mühendislik sistemleri profesyonel bir anlayışla ve onaylı NFPA standartlarına uygun (TSE,UL,FM,VDS,ULC,LPCB,EN) ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

2000 yılında yola çıkan şirketimiz yangın ve güvenlik sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, EMNİYET VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

Misyonumuz
Ak grup müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek belgeli ve sertifikalı ürünlerle projelendirerek, malzeme temininde, uygulama ve montaj ile devreye almada en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz
Firmamız yenilikçi ve fark yaratan belgeli ve sertifikalı ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği ülkemizde sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır. Sunduğumuz teknolojik ürün ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ürün tedarik ettiğimiz firmalarla ilişkilerini sürekli olarak ileriye götüren, çalışanlarının bilgi birikimini geliştiren, kalite yönetimini arttıran, teknolojiyi takip eden, insanı mutlu eden hizmeti benimsemiş, değişmeyen tek şeyin dürüstlük olduğunu ilke edinmiş bir firmayız.

Hizmetler:

Yangın Söndürme Sistemleri, Davlumbaz Söndürme Sistemleri, Fm 200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Yangın Algılama, Novec 1230 Söndürme Sistemleri, Gazlı Söndürme Sistemleri, Karbondioksit Gazlı Söndürme Sistemleri, Yangın Söndürme Tüpleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir