Adres:

4. Cadde No: 66/C  Öveçler / Dikmen / Çankaya / ANKARA

Telefon:

+90 312 4791171

Web:

http://www.bahcelisurucukursu.com

Sosyal Medya:

Armada Alışveriş Merkezi

Tanım:

Bahçelievler Sürücü Kursu

Açıklama:

1990 yılından beri; Eğitimi ilke edindik. % 90 oranında tavsiye edilir olduk. Yazılıda % 80 ; Direksiyonda % 95 başarı sağladık. Çünkü; sizlerin hayatı bizim için önemlidir. Bahçelievler, Öveçler, Balgat ve Dikmende hizmetinizdeyiz.

Hizmetler:

Özel Direksiyon Dersi, Sürüş Simulatörü

6 Replies to “Bahçelievler Sürücü Kursu (Öveçler)”

  1. ben 05.02.1995 doğumluyum 18 yaşıma 5 şubatta gireceğim acaba kayıtlar ne zaman başlıyor?? hemen başlayabiliyormuyuz?? birde ben çetinemeç migrosun arkasında oturuyorum bana en yakın kurs burası sanırım.. çok heyecanlıyım ya 🙂 ayrıca bu kursa gidenler varsa yorumlarını yazarsa sevinirim

  2. Sayın Ekin ALUÇ;resmi olarak kaydınızı alabilmemiz için yaşınızı tam olarak doldurmuş olmanız gerekıyor.Yani 6 Şubatta kaydınızı yaptırabilirsiniz.En yakın sınav 16 Mart 2013 tarihinde yapılacak.Bu sınava yetişebilirsiniz.

    Saygılarımızla.

  3. emrah bey siz kursun yetkilisisiniz sanırsam.. 6 şubatta kaydımı yaptırırsam 16 marttaki sınava girebilir miyim? dersler ne zaman başlıyor? çok teşekkür ederim ya

  4. Ekin Bey,6 Şubatta kaydınızı yaptırın,10 Şubata kadar Sağlık raporu,Savcılık belgesi,Diploma veya Öğrenci belgenizi ve 2 Adet fotoğrafınızı getirirseniz 16 Mart sınavına yetişirsiniz.İyi günler.

  5. Bende ehliyetimi bu kurstan aldım araç kullanmayı bilmeyenler için öncesinde simülatör eğitimi veriyorlar çok keyifli, direksiyon eğitimleri de bire bir oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir