Reklam, Reklamcı

Ankara Reklam, Ankara Matbaa, Ankara Reklamcı, Ankara Tabelacı

Keçiören Reklamcı, Keçiören Tabelacı, Etlik Tabelacı

Bu bölüme Ankara’da reklam sektöründen firma kaydı alınacaktır.

Bu bölümde firma kaydınızı yaparak ve reklamınızı yayınlayarak google ve yandex arama motorlarında ankara reklam, matbaa, tabelacı, reklamcı, keçiören, etlik ve kartvizit kelimelerini kapsayan 381 kombinasyonda anında ilk sayfada çıkabilirsiniz.

Ücretlendirme:  640 TL (yıl)

Ayrıntılı bilgi ve kampanyalı fiyat almak için: 0532 736 71 04 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: ankara reklam, ankara reklamcı, ankara tabelacı, keçiören reklamcı, keçiören tabelacı, afiş, matbaa ve reklam, akıllı led tabela, araç giydirme, bina giydirme, branda, broşür, davetiye, el ilanı, en ucuz kartvizit, etlik matbaacı, etlik reklamcı, etlik tabelacı, folyo baskı, grafik ekran led labela, imsakiye, ışıklı tabela, kartvizit, kartvizitci, katalog, kayar yazılı tabela, led tabela, magnet, matbaacı, reklamcı, tebelacı

15 Replies to “Ankara Matbaa ve Reklam”

 1. akad reklam ve matbaa yöneticisi Ahmet Dülgere çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.yaptığı broşür magnet kartvizitler istediğimiz tarzda olmuştur.Başarılarının devamını diler hayırlı müşteriler dilerim.

 2. Grafik Ekran Led Tabela ( Kayar Yazı – Akıllı Led Tabela ) imalatçıdan direk son kullanıcıya . Arayın görüşelim işyeriniz için en uygun çözümleri en uygun fiyatlarla size sunalım . Akıllı led tabela işyerinizin daha kolay fark edilmesini sağlayacaktır . Tek maliyetle sınırsız , kesintisiz ve anında reklam . Ankara’da Grafik Ekran Led Tabela için yeni çözüm ortağınız Akad Matbaa ve Reklam ( Ajans Medya ) . Bize danışmadan Akıllı Led Tabela yaptırmayın .

 3. Akad Matbaa ve Reklam Yöneticisi Ahmet Dülger’e bizim için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz . Yapmış oldukları katalog çalışması beklentilerimizin de ötesinde mükemmel oldu. Akad Matbaa ve Reklam ile çalışmayı herkese tavsiye ederim . Çalışmalarında başarılar diliyorum .

 4. Arkadaşlar merhaba; bende bu kayar yazı tabelalardan yaptırdım. Artık reklamlarımı sizler gibi ÜCRETSİZ yapıyorum. Buna vesile olan Akad Matbaa ve Reklam yöneticisi AHMET bey’e şükranlarımı sunuyorum. Çalışmasını gayet başarılı buldum. Diğer firmalar gibi beni hayal kırıklığına uğratmadı. Ben de akıllı led tabela kullanmanızı tavsiye ederim. Ben 5 yıldır esnaflık yapıyorum, led tabelayı yaptırdıktan sonra, gelipte ”’siz burayı yenimi açtınız”” diye soranlar oluyor. Her şey için teşekkür eder. İyi çalışmalar dilerim. Tuncay KARADAĞ.

 5. Tuncay Bey ve Berk Bey’e bizi tercih ettikleri için ve bu değerli yorumlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Akad Matbaa ve Reklam ( Ajans Medya ) olarak her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettik , en iyi sonuçlarıda aldık . Bütün müşterilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Hayırlı işler .

 6. Etkili broşür ve katalog tasarımı nasıl yapılır? bahçe malzemeleri broşür tasarımı, bahçe malzemeleri katalog tasarımı, bilişim broşür tasarımı, bilişim katalog tasarımı, broşür tasarımı, broşür tasarımları, Çeşitli broşür tasarımları, çeşitli katalog örnekleri, Eğitim broşür tasarımı, eğitim katalog tasarımı, Endüstri ve sanayi katalog tasarımı, endüstri ve sanayii broşür tasarımı, Farklı ve ilginç broşür ile katalog örnekleri, farklı ve ilginç broşür ve katalog tasarımları, giyim broşür tasarımı örnekleri, Giyim katalog tasarımı örnekleri, Hastane klinik ilaç broşür tasarımı, Hastane klinik ilaç katalog tasarım örnekleri, inşaat broşür tasarımı örnekleri, İnşaat katalog tasarım örnekleri, katalog tasarımı, katalog tasarımları, Marina katalog ve broşür tasarımı örnekleri, Mobilya katalog ve broşür tasarımı örnekleri, Otomotiv broşür ve flyer tasarımı örnekleri, Perakende borşür ve katalog tasarımı örnekleri, Perakende insert tasarımı örnekleri, Sağlık broşür ve katalog tasarımı örnekleri, Sigorta ve bankacılık katalog ve broşür tasarımı örnekleri, Spor katalog ve broşür tasarımı örnekleri, Teknoloji katalog ve broşür tasarımı örnekleri, Tersane katalog ve broşür tasarımı, Turizm ve otelcilik broşür ve katalog tasarımı iYapı malzemeleri broşür ve katalog tasarımı, Yat katalog ve broşür tasarımı, Yiyecek içecek broşür ve katalog örnekleri
  Broşür tasarımı her sektörde en çok kullanılan tanıtım materyalidir. Sıradan broşürlerin tüketicinin eline verildiği andan itibaren sokağa yada çöp kutusuna büyük bir hızla atıldığını bilen tasarımcılarımız uzun süre elde incelenecek ve akılda kalacak, ciddi bir reklama dönüşüp kolay algılanabilecek ve size ekonomik anlamda çok büyük katkılar sağlayacak tasarımlar üretmektedir.
  Katalog tasarımı da aynı şekilde çok ciddiye alınması gereken bir tanıtım ve reklam alanıdır. Kaliteli bir katalog işletmenizin saygınlığını , bilinirliğini artırır ve satışlarınızı kolaylaştırır.
  Broşür tasarımı ve katalog tasarımı fiyatına göre seçilecek reklam araçları değildir. Ucuz ve etkisiz broşürlerin, katalogların ve diğer reklam materyallerinin yerine akılda kalıcı, etkili ve ekonomik getirisi yüksek olan reklam yaptırmak istiyorsanız MATBAA ve REKLAM’ı ( AJANS MEDYA ) arayabilirsiniz.

 7. KEÇİÖRENDE REKLAMCI, ANKARA REKLAM FİRMALARI, REKLAM FİRMASI, BRANDA, TABELA, ETLİK REKLAM, EN İYİ REKLAM FİRMALARI, REKLAM, MATBAA VE REKLAM, ETLİKDE MATBAA VE REKLAM, ADNAN YÜKSELDE MATBAA VE REKLAM, ALO REKLAMCI, REKLAMCI İLETİŞİM, REKLAMCI TELEFON BİLGİLERİ (0312) 212 0 243, REKLAMCI ADRES BİLGİLERİ G.M.K. BULVARI NO: 79/ 7 MALTEPE – ÇANKAYA- ANKARA, EN YAKIN REKLAM

 8. Ankara Led Tabela Sistemleri – Ankara Grafik Ekran Led Tabela Sistemleri – Ankara Akıllı Led Tabela sistamleri – Ankara Kayar Yazı Led Tabela Sistemleri
  Led tabela sistemleri hakkında faydalı bir yazı.
  Led tabela sistemleri, tanıtım sektöründe son derece önemli bir yere sahip olup, günümüzde en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Ana malzemesi led panel olan led tabela sistemleri dikkat çekmek için işletmenizin bütün özelliklerini tabelaya yansıtır. Diğer tabela çeşitlerine göre birçok avantajı bulunan kayar yazı led tabela sistemleri birçok işletmenin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu yazımızda akıllı led tabela sistemlerinin özelliklerine ve avantajlarına değineceğiz.
  Son derece tasarruflu olan grafik ekran led tabelalarda kullanılan ledin kaliteli olması büyük önem taşımaktadır. Kaliteli bir led tercih edildiğinde tabelanın kullanım ömrü 10 seneyi bulacaktır. Uygun kullanım ve düzenli bakımlarla birlikte bu süre daha da arttırılabilir. Kayar Yazı Led tabela sistemlerinin en belirgin özellikleri ve işletmelere sunduğu avantajları sıralayacak olursak:
  – İşletmelerin iş potansiyelini arttırır,
  – İşletmenin daha çok dikkat çekmesini sağlar,
  – Elektrik güç tüketimi çok azdır,
  – Pek çok farklı yazı efekti bulunmaktadır,
  – Bilgisayar ile rahatça kontrol edilip değişiklik yapılabilmektedir,
  – Diğer Led Tabelalardan çok farklıdır istediğiniz zaman istediğiniz yazıyı ekleyebilirsiniz
  – Gece ve gündüz Kolay Farkedilir
  – Ürün modüllerinde 140 dereceden okunabilen oval ledler kullanılmaktadır.
  – Ürün modüler sistem bir ürün olduğundan,müdahalede o denli kolay ve pratiktir.
  – Az para ödeyerek daha kullanışlı ve daha etkili bir reklam.
  – Bilgisayar Erişimi İle İstediğiniz boyutta ve fontta yazılar yazabilirsiniz
  -Çeşitli Animasyon Seçenekleri Mevcuttur.
  – Bunun yanında firma logonuzu,yada sabit ve hareketli giflerle tabelanızın görselliğini artırmanız mümkündür.
  – Grafik ekran tabelalar üzerinde onlarca farklı dilde reklam yapabilirsiniz.
  – Hatta tabelanız satırlara bölerek, birkaç farklı lisanda aynı anda kullanabilme avantajı sağlamaktadır.
  – Ürünümüz normal ışıklı tabelalara oranla çok daha düşük bir enerji sarfiyatıyla çalışmaktadır.
  – Grafik ekran tabelaya yapacağınız bu küçük yatırımı, enerji sarfiyatından sağlayacağınız avantajlarla çok kısa bir sürede finanse etmeniz mümkün olacaktır.
  – Standart tasarruflu ampullere göre 20 kat, florasanlardan 10 kat daha fazla tasarruf sağlarlar.
  -ürünlerimiz 5 volt ile çalışmaktadır .
  – Her türlü iklim koşuluna karşı dayanıklıdır,
  – Oldukça uzun ömürlüdür. – Grafik animasyon desteği ile istediğiniz hareketli gifleri oynatabilme
  Yanıp sönerek oluşturduğu animasyonlar ile standart tabela sistemleri arasından kolayca fark edilen ve dikkat çeken akıllı led tabela sistemlerini Ankara’da Akad Matbaa ve Reklam’a ( Ajans Medya İnteraktif Tasarım ve Tanıtım Çözümleri ) yaptırabilirsiniz .
  Günümüzde kayar yazı led tabelalar dikkat çekici reklamın gerekli olduğu her yerde düşük maliyetinden dolayı kullanılmaktadır. Ancak maliyeti biraz daha düşürme düşüncesi ile kullanıcıların kalitesiz grafik ekran led tabelaları tercih etmeleri son derece yanlıştır. Kalitesiz akıllı led tabelalar uzun ömürlü olamayacağı gibi, sürekli sıkıntı çıkararak kötü görüntülere yol açacaktır. Kullanıcılar bu tür sıkıntılara düşmemek için kaliteli animasyon led tabela sistemlerini tercih etmelidirler. Bu sayede daha sağlıklı bir hizmet alma olanağına sahip olunur. Akıllı Led tabela sistemleri tercihi yaparken kaliteli, işinde ehil firmaları tercih ederek istediğiniz kaliteye ulaşmanız mümkündür. Akad Matbaa ve Reklam ‘ı ( Ajans Medya İnteraktif Tasarım ve Tanıtım Çözümleri ) tercih eder iseniz bu kaliteye ulaşabilirsiniz .Tüm Müşterilerimize Hayırlı ve Bereketli İşler dileriz .
  Kayan Yazı Ankara
  Kayan Yazı Firmaları
  Kayan Yazı Ankara
  Kayan Yazı Eskişehir
  Kayan Yazı Konya
  Kayan Yazı İstanbul
  Kayan Yazı Bursa
  Kayan Yazı Bolu
  Kayan Yazı Enerji Tasarrufu
  Kayan Yazı Fiyatları
  Kayan Yazı Siparişi
  Kayan Yazı Satışı
  Kayan Yazı Enerji Tasarrufu
  Kayan Yazı Uygun Fiyat
  Led Ekran

 9. Firmamızın ihtiyaçları doğrultusunda iş karşılığında binek araç alınacaktır. Yeni iş yeri açan firmaların her türlü ( tabela, broşür, kartvizit, kayan yazı, alüminyum dış cephe kaplama v.s. ) matbaa ve reklam işleri ihtiyaç fazlası binek araçları karşılığında yapılabilir. Atıl durumdaki araçlarınızı yatırıma dönüştürebiliriz. Arayın görüşelim. Reklamda Ankara’daki çözüm ortağınız Matbaa ve Reklam ( Ajans Medya )

 10. matbaa ve reklama yaptırdığım tabela, kartvizit, afiş ve broşürler çok güzel ve kaliteli oldu. sağ olsunlar çok emek harcayıp tam bizim istediğimiz gibi kaliteli bir iş ortaya çıkardılar. Yapanların ellerine sağlık. Bence matbaa ve reklam Ankara ‘da bir numara.

 11. sayın Ahmet bey merhaba;
  Ben led kayar yazı tabela yaptırmak istiyorum. Etlikte ikamet ediyorum.Bana nasıl yardımcı olursunuz. Ofisim için nasıl matbaa işleri ve kayar yazı tabela veyahut normal tabelamı yaptırsam. Hangisi daha uzun süreli ve istikrarlı olur. Bu konuda sizden danışmanlık istiyorum. Telefonumu yazmıyorum. Sizin bana cevabınız olumlu olursa, telefonunuzu cevap gönderdiğinizde yazın. Detayları o zaman görüşürüz. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Hakkı KOÇ

 12. Hakkı Bey merhabalar, kayar yazı tabela bizim uzmanlık alanımız. Ankara kayar yazı led tabelada bir numaralı firma Matbaa ve Reklam (Ajans Medya) diyebiliriz. Bize 212 0 243 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ofisinizi yerinde görerek size daha iyi yardım edebiliriz. Ankara reklam ve matbaa konusunda size her türlü bilgi ve teknik destek verebiliriz. Hakkı Bey size iyi çalışmalar diliyorum

 13. Bahçelievler deki muayenehanemize tabela yaptırdık çok şık ve güzel oldu. Matbaa ve Reklam (Ajans Medya Web Tasarım ve Reklam) çalışanlarına ve Ahmet Dülger`e çok teşekkür ediyorum. Bahçelievler de ve Emek de reklam işi olanlara Ahmet Dülger ile çalışmalarını tavsiye ederim.

 14. Ben Ankara Çankaya Aşağıayrancı Güvenlik Caddesi Yeşilyurt Sokakta Ayrancı Simit Cafe nin işletmecisiyim. Reklamcı Ahmet Bey ile tanıştıktan sonra esnaflık hayatım değişti. Kendisine yaptırmış olduğumuz yelken bayrak, el ilanı, menü, magnet, broşür, kartvizit, led tabela, folyo kaplama, van vijın ve dış cephe giydirme mükemmel ötesi oldu yapanları bu güzel çalışmalarından dolayı kutluyorum. Çankaya reklam işi olan herkese matbaa reklam ve web tasarım ile çalışmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

 15. DAMLA ETİKET
  Damla Etiket ürünün yüzüdür. DAMLA ETİKET BİZİM İŞİMİZDİR
  Nasıl ki yüzümüz ilk kez karşılaştığımız, hiç tanımadığımız insanlara kişiliğimiz hakkında ilk izlenimleri verirse, ürettiğimiz ürünün kalitesi hakkında da damla etiketi tüketiciye ilk izlenimi verir.

  Bazı pazarlama uzmanları, damla etiketin pazarlamadaki yerini vurgulamak adına, konuyu; damla etiket pazarlamanın yarısıdır; tespitine kadar vardırıyor. Damla etiketin, pazarlamanın yarısı olup olmadığı bir yana, ürünün satışında vazgeçilmez bir yer tuttuğu, yadsınamaz bir gerçek.
  Son yıllarda yapılan araştırmalar tüketicilerin satın alma kararlarında damla etiket bilgilerini önemsediğini göstermektedir. Örneğin; Yeni Zelanda ve Avustralya tüketicileri üzerinde yapılan bir araştırmada tüketicilerin bilinçli ve sağlıklı bir seçim yapmada etiketlerin kullanımının arttığı tespit edilmiştir.
  Damla Etiket Günümüz firmalarının satış oranlarını belirleyen iki önemli etken vardır: ürettikleri ürünlerin kalitesi ve ürünlerinin reklamı…
  Yapılan bir araştırmaya göre; bir okuyucu herhangi bir kitap almak üzere bir kitapçıya gider ve kitapçıdaki kitaplardan
  birkaç tanesini inceleyerek onlardan bir tanesini alır. Üstelik daha önce o kitap hakkında herhangi bir fikri de yoktur
  .Neden o kadar kitap arasında bu kitabı aldığı sorulunca, kitabın kapağının ve başlığının ilgisini çektiğini ve onun için bu kitabı aldığını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir